Jeśli chcesz, aby Twoje dziecko uczestniczyło w grupowych, bezpiecznych i przyjemnych zajęciach nauki pływania, to nasza oferta jest dla Ciebie idealna. Akademia pływania, w której jestem instruktorem działa na terenie Chełmca i oferuje lekcje dla wszystkich grup wiekowych.

Oferujemy wyjątkowe pełne atrakcji treningi grupowe dla dzieci i dorosłych

Elastyczne godziny, profesjonalni instruktorzy i atrakcyjne ceny sprawiają, że jesteśmy jedną z najbardziej wybieranych szkół nauki pływania w Nowym Sączu i Chełmcu. Nasze zajęcia to świetny sposób na naukę pływania w bezpiecznej i przyjemnej grupowej atmosferze. Instruktorzy to kadra profesjonalistów, którzy pomogą uczestnikom doskonalić umiejętności pływackie. Na zajęciach grupowych uczestnicy mają możliwość ćwiczenia z rówieśnikami w podobnym wieku i na podobnym poziomie sprawności. Co sprawia, że zajęcia są idealnie dopasowane do każdego uczestnika zajęć.

Grupowe zajęcia uczą różnych technik pływackich. A dla bardziej zaawansowanych zachęcamy do Aquacyclingu potocznie zwany hydrospiningiem — to aktywne grupowe ćwiczenia na basenie. Instruktorzy zorganizują lekcje tak, aby dostosować je do potrzeb grupy i zapewnią jak najlepszy trening.

Jakie są korzyści z naszej grupowej nauki pływania?

Dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić bezpieczeństwo i wsparcie dla naszych uczestników. Skupiamy się na zapewnieniu wyjątkowych wrażeń, a także na nauce umiejętności i technik pływania. Nasi instruktorzy zapewniają profesjonalne wsparcie dostosowane do potrzeb każdego uczestnika.

Nauka pływania w grupie na pływalni w Chełmcu.

Czego mogę się nauczyć na grupowych zajęciach z pływania?

Grupowa nauka pływania skupia się na wszystkich aspektach rozwoju techniki pływania, techniki pływania i bezpieczeństwa w wodzie. Poznasz też różne sposoby na zwiększenie wytrzymałości i kondycji.

Jeśli szukasz profesjonalnej i bezpiecznej nauki pływania dla swoich dzieci lub siebie, to nasza oferta jest idealna dla Ciebie. Skorzystaj z naszej grupowej nauki pływania! Jeśli chciałbyś dołączyć do zajęć grupowych, skontaktuj się z nami. Zapraszamy do kontaktu po więcej informacji.

Więcej na stronie: